Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwinie z ogromną radością informuje, że Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie będzie Partnerem Wydarzenia pn. „Koncert Bożonarodzeniowy”. To wspaniałe wydarzenie kulturalno-religijne, odbędzie się w dniu 17 grudnia 2022 roku o godz. 18.00 w koście parafialnym pw. Trójcy Przenajświętszej w Czerwinie. Samorząd Województwa Mazowieckiego wesprze to wydarzenie do kwoty 20 000 zł. Wydarzenie objął patronatem i wsparciem wójt gminy Czerwin pan Grzegorz Długokęcki. Organizatorem wydarzenia jest Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwinie. O wydarzeniu będziemy informować na bieżąco na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwinie, Urzędu Gminy Czerwin oraz Facebooku biblioteki.