W dniu 25 kwietnia 2024 roku, mieliśmy przyjemność gościć w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwinie grupę przedszkolną „Zajączki” wraz z opiekunami. Podczas wizyty, dzieci miały okazję zwiedzić naszą bibliotekę, poznać jej bogaty księgozbiór i poznać pracę bibliotekarza. Nie mogło zabraknąć słodkiego akcentu w postaci cukierków, które czekały na naszych małych gości. Po zwiedzeniu biblioteki, dzieci miały możliwość wyboru i wypożyczenia książek, które będą towarzyszyć im w przedszkolu. Wśród wybranych pozycji znalazły się „Jak być eko” oraz „Po co wieje wiatr”, będące częścią naszego projektu „BIBLIOTEKI PEŁNE DOBREJ ENERGII”. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą wizytę i zapraszamy ponownie!