W dniu 14 marca 2023 roku, w Domu Dziennym „Senior+” w Czerwinie, odbyły się pierwsze zajęcia biblioterapii z cyklu zajęć w ramach projektu „Śpiewać każdy może…Więc śpiewaj seniorze!”. Projekt realizowany jest ze środków Fundacji BGK w ramach programu „Generacja 6.0”, którego beneficjentem jest Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwinie. Warsztaty z biblioterapii poprowadziła pani Emilia Byler. Warsztaty pod hasłem „Piosenka jest dobra na wszystko” przebiegły w doskonałej radosnej atmosferze. Nie obyło się bez żartów i śpiewu, zgodnie z hasłem całego projektu. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni. Dziękujemy za wspólne spotkanie i do zobaczenia na kolejnych zajęciach 28 marca.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Śpiewać każdy może, więc śpiewaj seniorze…”

„Dofinansowano ze środków Fundacji BGK w programie „Generacja 6.0”