W dniu 29 listopada 2023 roku w bibliotece w Piskach odbyły się Andrzejki – spotkania pełne czarów i dobrej zabawy.

Z tej okazji bibliotekę odwiedziły przedszkolaki z grupy 3 i 4-latków, 5- latki oraz uczniowie klasy I, II i III, a w przerwach między spotkaniami wszyscy ci czytelnicy, którzy chcieli skorzystać z jedynej i niepowtarzalnej szansy dowiedzenia się czegoś o swojej przyszłości. Przygotowane specjalnie na ten dzień andrzejkowe koło fortuny wywołało duży entuzjazm wśród uczestników. Każdy chciał skorzystać ze wszystkich przygotowanych wróżb. Wróżono z kostki do gry, z kubeczków oraz kolorowych karteczek czy piórek. Oprócz tradycyjnego przekłuwania serca, które zdradziło imię ukochanej lub ukochanego, można było również poznać cechy swojego charakteru, odczytać gwiezdny horoskop oraz dowiedzieć się, kto kim zostanie w przyszłości.Atrakcją dla dzieci była także fotobudka, gdzie chętnie robiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

Andrzejki zorganizowane w Filii bibliotecznej w Piskach były wspaniałą zabawą. Dostarczyły dzieciom i młodzieży wielu przeżyć i dużo radości. Wszyscy świetnie się bawili.

Więcej zdjęć można obejrzeć w galerii!