W sobotę, 2 marca 2024 roku, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu kreatywnych spotkań z literaturą i sztuką w naszej bibliotece. Ten dzień został poświęcony na dokończenie palm wielkanocnych, które uczestnicy zaczęli tworzyć na sobotnich zajęciach w dniu 17 lutego 2024 roku. Pod fachowym okiem Pani Marioli Kuśmierczyk z Bibułkowe Zacisze ochoczo zabrali się do pracy, aby stworzyć swoje małe dzieła. Palmy powstawały z kolorowej bibuły i krepiny, a uczestnicy warsztatów zgrabnie układali kolejne warstwy palm. Każda z nich była wyjątkowa, piękna i oryginalna.

W tym dniu uczestnicy zajęć mieli również okazję poznać tradycje związane z Wielkanocą na podstawie opowiadania pt. „Jedna jaskółka wiosny nie czyni”.

Na zakończenie spotkania, dzieci złożyły serdeczne podziękowania na ręce Pani Marioli, za jej zaangażowanie oraz profesjonalne poprowadzenia zajęć tworzenia palm wielkanocnych.

Wszyscy bardzo chętnie zaprezentowali swoje dzieła na wspólnym zdjęciu.

Do zobaczenia na kolejnych kreatywnych zajęciach 16 marca!