Ta młoda dama to Emilia Podbielska, laureatka naszego cyklicznego konkursu: Co to za miejsce? Co to za historia? Emilia odgadła, że na ostatnio zaprezentowane zdjęcie przedstawia staw w okolicy Przedszkola Samorządowego w Czerwinie. Paulina otrzymała od nas pamiątkowy dyplom oraz upominek. Laureatce serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych jego edycjach.

REGULAMIN KONKURSU „CO TO ZA MIEJSCE? CO TO ZA HISTORIA?”

ORGANIZATOR Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwinie Plac Tysiąclecia 1 07-407 Czerwin e-mail: biblioteka@czerwin.pl tel. (0-29) 761-45-92 wew. 48 CELE KONKURSU • rozwijanie zainteresowań czytelniczych, • wzrost zainteresowania historią własnej gminy, • rozwijanie ciekawości poznawczej i wrażliwości estetycznej. UCZESTNICY Konkurs adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, obecnych i przyszłych czytelników GBP w Czerwinie. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE 1. Uczestnik konkursu powinien spełnić poniższe warunki: – polubić stronę Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwinie, – odpowiedzieć na pytanie lub zagadkę, – udostępnić post na swoim profilu,, – być czytelnikiem lub zapisać się do biblioteki, – wypełnić oświadczenie dotyczące publikacji wizerunku. 2. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu. ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD 1. Zwycięzcą jest osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi i spełni warunki przewidziane w Regulaminie. 2. Organizator przewiduje nagrody rzeczowe dla zwycięzców. 3. Decyzja Organizatora co do osoby zwycięzcy jest ostateczna i nieodwołalna. 4. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie wynikających z powodów organizacyjnych od nich niezależnych. 5. Wyniki konkursu będą zamieszczane sukcesywnie na stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwinie: www.biblioteka.czerwin.pl oraz na profilu Facebookowym biblioteki.