W dniu 19 czerwca 2024 r., odbyły się warsztaty tworzenia questu dla uczestników projektu „Nasza biblioteka – przygoda na każdej stronie”. Był to dzień pełen inspiracji, twórczej energii i pasji do odkrywania lokalnej historii i miejsc z nią związanych. Warsztaty rozpoczęły się wyjazdem w teren. Podczas wyjazdu, uczestnicy odwiedzili miejsca związane z lokalną historią. Robili zdjęcia, tworzyli pomysły zagadek i notowali ciekawostki do wykorzystania w queście. Jednym z ważnych elementów warsztatów było również stworzenie pieczęci questu. Atmosfera spotkania była pełna entuzjazmu i kreatywności, a efekty pracy już niebawem będą dostępne w postaci pierwszego w historii gminy Czerwin questu. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i zaangażowanie! Do zobaczenia na kolejnych warsztatach i wydarzeniach organizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czerwinie!

____________

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”

Narodowe Centrum Kultury

NPRCz 2.0