W dniu 26 marca 2024 roku bibliotekę w Piskach odwiedziła grupa przedszkolaków, aby wziąć udział w Wielkanocnych warsztatach. Były to 5-latki wraz z wychowawcą Na początku spotkania dzieci wysłuchały bajki pt. „Wielkanocne opowieści”, po czym zabrały się do wykonania pracy plastycznej. Każdy otrzymał magiczną czarną kartkę i za pomocą wykałaczki wydrapywał pisankę według własnego pomysłu. Powstały piękne tęczowe pisanki. Po zakończeniu warsztatów przedszkolaki bardzo chętnie prezentowały swoje prace na zdjęciu.

Podczas dzisiejszej wizyty w bibliotece dzieci wypożyczyły dla siebie książeczki, które pozwolą im w miły sposób spędzić przerwę świąteczną.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólne spędzenie czasu w bibliotece w bardzo kreatywny sposób!