W dniach 13-15 maja 2024 roku, odbyło się pierwsze szkolenie w ramach Programu BLISKO. W szkoleniu uczestniczyła pani Katarzyna Kossakowska, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwinie. Szkolenie zostało zorganizowane w malowniczym miejscu – pałacu w Radziejowicach. W szkoleniu wzięło udział czterdziestu siedmiu beneficjentów z całej Polski. W tym zacnym gronie znalazła się nasza biblioteka z projektem „Nasza biblioteka – przygoda na każdej stronie „. Czas spędzony na szkoleniu był intensywny, ale niezwykle inspirujący. Zabieramy się do pracy i zapraszamy do współpracy. Rozwijamy się dla Was! Jesteśmy BLISKO naszej społeczności lokalnej.

Warsztaty odbyły się w duchu inicjatywy BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność

Zdjęcia ze strony NPRCz