W sobotę, 21 stycznia 2023 roku odbyło się kolejne sobotnie spotkanie w ramach kreatywnych spotkań z literaturą i sztuką w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwinie. Z okazji Dnia wiewiórki uczestnicy wysłuchali fragmentu książki Hansa Petersona pt. „Magnus i wiewiórka”.
W części warsztatowej uczestnicy warsztatów wykonywali wiewiórkę z papierowego talerzyka deserowego. Pomimo przygotowanych szablonów, każdy miał możliwość udekorowania wiewiórki według własnej koncepcji artystycznej. Podczas tworzenia uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością. W trakcie warsztatów zostali podzieleni na 3 grupy i w grupach układali bajkowe puzzle. Gdy dana grupa skończyła, czekała na nią słodka niespodzianka od Kubusia Puchatka. Wszyscy skorzystali również z możliwości zrobienia sobie zdjęcia w misiowej fotobudce. Warsztaty przepełniała radosna i słodka atmosfera. Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzony czas!