W sobotę, 7 października 2023 roku, odbyło się kolejne sobotnie spotkanie w ramach kreatywnych spotkań z literaturą i sztuką w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwinie. Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie od czytania. Dzień drzewa to święto obchodzone w dniu 10 października, w związku z tym świętem dzieci wysłuchały dziś opowiadania pt. „Drzewo dla Sowy”. Dzieci dowiedziały się także co nam dają drzewa, oraz poznały kilka ciekawostek o nich. W trakcie zajęć plastycznych wykorzystano farby plakatowe oraz słomki. Uczestnicy spotkania bardzo chętnie ruszyli do pracy, aby stworzyć swoje unikatowe kolorowe drzewo. Dzisiejsze spotkanie pozwoliło uczestnikom również zagrać w gry planszowe, które są okazją do świetnej zabawy oraz miłego spędzenia czasu. I tak właśnie w dniu dzisiejszym było. Na zakończenie spotkania dzieci dumnie prezentowały swoje prace na wspólnym zdjęciu.

Do zobaczenia na kolejnych kreatywnych zajęciach 21 października!