W dniu 13 sierpnia 2023 roku, zespół Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwinie wziął udział w XXI Jarmarkach Czerwińskich. Nasze stoisko pod wiatą na terenie Targowiska Wiejskiego, kusiło barwnym wystrojem i przyjemnym chłodem. Na odwiedzajacych nas gości, czekały liczne atrakcje: konkurs znajomości bajek z nagrodami, piękne brokatowe tatuaże, klocki kreatywne, bańki mydlane i zwierzątka z balonów. Amatorzy prac artystycznych, za pomocą szablonów wykonywali koty kredkami pudrowymi na czarnym tle, kwiaty z papierowych krążków klejonych na kieliszkach, czy latające prototypy helikopterów. Podczas gdy dzieci rysowały, kleiły i wycinały, rodzice uzupełniali ankietę na temat działań i oferty biblioteki. To był niezwykle intensywny, kreatywny i gorący dzień. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i skorzystali z przygotowanych propozycji. Do zobaczenia na zajęciach w najbliższą sobotę!