W czwartek, 21 grudnia 2023 roku, mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w magicznym spotkaniu w Szkole Podstawowej w Piskach. Uroczyste spotkanie rozpoczęły Jasełka przygotowane przez utalentowanych uczniów klas młodszych. Jasełka wzbudziły radość, wzruszenie, a nawet łzy. Pani Agata Łada, dyrektor Szkoły Podstawowej w Piskach, serdecznie powitała wszystkich gości i przeczytała fragment Pisma Świętego. Każdy z gości otrzymał uroczy upominek – figurkę Jezuska w żłobku. Podczas wydarzenia głos zabrali: wójt gminy Czerwin, pan Grzegorz Długokęcki, dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych w Troszynie, pan Mariusz Bacławski oraz przewodniczący Rady Gminy Czerwin, pan Krzysztof Tyszka. Jasełka były prawdziwym arcydziełem, a wspólne śpiewanie kolęd stworzyło niepowtarzalną rodzinną atmosferę. Następnie podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie życzenia rodzinnych świąt. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, rodzinną atmosferę oraz zaangażowanie wszystkich nauczycieli. Dziękujemy za niezapomniany dzień pełen magii, wspólnoty i radości!

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii. ⬇