W dniu 27 października 2023 roku w ramach spotkań pod hasłem „CZYTANIE NA DYWANIE” bibliotekę w Piskach odwiedziła wraz z wychowawcą grupa 5-latków z przedszkola przy Szkole Podstawowej w Piskach. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały opowiadania pt. „Czekam na swoją kolej” z serii książeczek o Przygodach Fenka. Po wysłuchaniu przygód małego Liska dzieci bardzo chętnie odpowiadały na zadawane pytania.

Podczas dzisiejszej wizyty przedszkolaki wypożyczyły również książki, które najbardziej im się spodobały, a za odwiedziny w bibliotece mogły przykleić kolejną naklejkę na swoją kartę Małego Czytelnika.

Kamil w dniu dzisiejszym uhonorowany został pamiątkowym Dyplomem Małego Czytelnika oraz małą niespodzianką, gdyż uzbierał na swojej karcie komplet naklejek.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy na kolejne spotkanie!