nia 18 grudnia 2023 roku, mieliśmy przyjemność gościć w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwinie uczniów klasy III b ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie wraz z wychowawczynią, panią Krystyną Wyszyńską. Punktualnie o godzinie 9.00, pełni entuzjazmu, nasi goście wkroczyli do biblioteki. Warsztaty rozpoczęliśmy od fascynującej wycieczki po bibliotece, którą poprowadziła pani Kasia. Następnie przenieśliśmy się do sali konferencyjnej, gdzie na uczestników czekały bożonarodzeniowe warsztaty. Uczniowie z uśmiechami na twarzach, przystąpili do tworzenia uroczych aniołków z rolek po papierze, zgodnie z ideą zero waste. Do swoich prac nasi goście wnieśli mnóstwo własnej wyobraźni i kreatywności. Po zakończeniu twórczej części spotkania, nadszedł czas na wspólną fotografię. Aby dopełnić świąteczną atmosferę na pożegnanie uczestnicy warsztatów losowali słodkie niespodzianki. Dziękujemy za odwiedziny i wspólnie spędzony czas i zapraszamy ponownie!