W dniu 19 czerwca 2024 r., w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwinie, odbyło się uroczyste zakończenie roku tanecznego naszego Zespołu Tańca „Czerwin”. Dzieci, które przez cały rok z zaangażowaniem brały udział w zajęciach tanecznych, otrzymały certyfikaty i upominki. Dzięki pomocy i zaangażowaniu instruktorki pani Aleksandry oraz rodziców, zakończenie miało wyjątkową oprawę. Nie zabrakło smakołyków, rozmów, zabaw i wspólnej sesji zdjęciowej. Punktem kulminacyjnym był imponujący tort przygotowany przez jedną z mam. Tort zachwycił wyglądem i smakiem. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie i pomoc w organizacji spotkania oraz za całoroczne zaangażowanie w rozwój taneczny swoich dzieci. Gratulujemy wszystkim tancerzom i życzymy dalszych sukcesów na tanecznej drodze!