W sobotę, 6 lipca 2024 roku, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwinie odbyło się kolejne spotkanie kreatywne. Uczestnicy rozpoczęli spotkanie od wypożyczenia książek. Następnie pani Ewelina przeczytała dzieciom książkę z serii Samochodzik Franek pt. „Kosmos”. Dzieci dowiedziały się jakie planety krążą po niebie oraz jak wygląda praca kosmonauty i podróż kosmiczna. Następnie w sali warsztatowej używając talerzyków papierowych, kredek i kolorowych pomponów tworzyli latający spodek, a z plasteliny kolorowego ufoludka. Na koniec uczestnicy zapozowali do wspólnego zdjęcia ze swoimi pracami. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w warsztatach i zapraszamy na kolejne spotkanie już 20 lipca!

Jesteśmy BLISKO naszej społeczności!

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”