W sobotę, 3 czerwca 2023 roku, odbyło się kolejne sobotnie spotkanie w ramach kreatywnych spotkań z literaturą i sztuką w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwinie. Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie od czytania. W dniu dzisiejszym bibliotekarz przedstawił dzieciom opowiadanie pt. „Możesz na mnie liczyć” o najsympatyczniejszym misiu, czyli o Kubusiu Puchatku w roli głównej. Następnie uczestnicy spotkania przystąpili do wykonania pracy plastycznej. Na początku w ruch poszły nożyczki, którymi dzieciaki z papierowego talerzyka wycięły środek, aby powstała z niego obręcz do wykonani łapacza snów. Do dekoracji użyli wielu materiałów, takich jak włóczka, kolorowe kreatywne druciki, mazaki oraz koraliki. Mamy nadzieję, że jest to kolejna wspaniała ozdoba do pokoju, wykonana własnoręcznie podczas sobotnich warsztatów.

Na koniec wszyscy uczestnicy zostali uwiecznieni na wspólnej fotografii. Do zobaczenia na kolejnych kreatywnych zajęciach 17 czerwca!