To była pierwsza wycieczka do Warszawy z Gminną Biblioteką Publiczną w Czerwinie. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od pasjonującej wizyty w Muzeum Geologicznym, gdzie dzieci mogły zgłębić tajemnice ziemi i zobaczyć różnorodne skamieniałości oraz minerały. Eksponaty prezentowane przez doświadczonych przewodników zachwyciły naszych młodych odkrywców. Następnie udaliśmy się na Stadion Narodowy, gdzie poczuliśmy się jak VIP- y. Imponująca architektura stadionu oraz specjalna trasa zwiedzania, wzbudziły zachwyt uczestników. Mieliśmy okazję poczuć ducha sportu i zobaczyć ogromną arenę, na której odbywają się ważne wydarzenia sportowe. To był prawdziwy zaszczyt zwiedzić największy w Polsce obiekt sportowy. Po ogromnej dawce wrażeń przyszedł czas na smakowity obiad w restauracji stadionowej, który dodatkowo dodał nam siły na dalsze przygody. Napełnieni energią ruszyliśmy do urokliwych Łazienek Królewskich, gdzie spacerując po malowniczych ogrodach, zatrzymaliśmy się przy pięknych pałacach i pomnikach. Dzieci były zafascynowane pięknem ogrodów, stawów i zabytkowych budowli. Na zakończenie tego pełnego przygód dnia, zdecydowaliśmy się na pyszne lody w Łazienkach Królewskich. Tym słodkim akcentem kończyliśmy nasz dzień pełen atrakcji. To była wspaniała przygoda, za którą bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom! Do zobaczenia na kolejnej wycieczce z biblioteką!

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii. ⬇