Dnia 3 marca 2023 roku, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwinie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród najaktywniejszym czytelnikom. Jest to pierwszy taki konkurs w historii biblioteki, a jego celem jest popularyzacja czytelnictwa w środowisku lokalnym. Do laureatów konkursu „Najaktywniejszy Czytelnik 2022 Roku” zostali wytypowani czytelnicy biblioteki głównej i filii, w czterech kategoriach wiekowych z największą liczbą przeczytanych książek. Wszystkich laureatów i gości uroczystości powitała Katarzyna Kossakowska – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwinie, następnie głos zabrał Grzegorz Długokęcki – wójt Gminy Czerwin. Laureatom konkursu „Najaktywniejszy Czytelnik 2022 Roku” nagrody oraz dyplomy wręczyli wójt Gminy Czerwin – Grzegorz Długokęcki oraz pracownicy biblioteki. Po najważniejszej części uroczystości, laureaci i goście zostali zaproszeni na poczęstunek. Wszystkim laureatom bardzo mocno gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów czytelniczych! Przybyłym gościom dziękujemy za obecność i wsparcie. Wszystkim zaangażowanym w organizację konkursu dziękujemy za pomoc i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Poniżej lista nagrodzonych:

I kategoria (czytelnicy do 12 lat):

Adamowska Aleksandra

Mieczkowska Karolina

II kategoria (czytelnicy od 13–18 lat):

Daniłowska Victoria

Tyszka Kinga

III kategoria (czytelnicy od 19–60 lat):

Wyszyńska Ewa

IV kategoria (powyżej 61-99):

Mierzejewska Danuta

Kumińska Danuta

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii.