Gmina Czerwin oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwinie, zapraszają na XXII Jarmarki Czerwińskie – piknik dożynkowy. Wydarzenie odbędzie się 11 sierpnia 2024 r., na placu przy ul. Wolności 18, w godzinach 12.00 – 24.00. Wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Czerwinie, po której uczestnicy przejdą na teren Jarmarków. Jak co roku, na uczestników wydarzenia czekać będzie wiele atrakcji. W programie znajdą się występy znanych w Polsce i lokalnych artystów, stoiska handlowe i kulinarne, strefa rozrywki dla dzieci, animacje i warsztaty kreatywne oraz niespodzianki. Dodatkowymi atrakcjami będą sportowe zmagania reprezentacji sołectw, a także stoiska Kół Gospodyń Wiejskich. KGW przygotują dla uczestników wydarzenia degustację regionalnych potraw i zaprezentują swój dorobek. Nie zabraknie konkursów z nagrodami. Wydarzenie zakończy potańcówka pod gwiazdami. Szczegóły na plakacie!

Parterem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

Mazowsze serce Polski