W dniu 5 grudnia, naszą bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy III a ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie razem z wychowawczynią panią Anią oraz panią Kasią. Nasi goście zjawili się w doskonałych nastrojach. Na początku dzieci zwiedziły bibliotekę, a następnie wszyscy udaliśmy się do sali konferencyjnej na warsztaty mikołajkowe. Uczestnicy z zaciekawieniem wysłuchali fragmentu książki autorstwa Sempe Goscinny’ego pt. „Nowe przygody Mikołajka”, w którym bohater pisze list do Świętego Mikołaja. Uczestnicy spotkania chętnie dyskutowali i odpowiadali na pytania dotyczące tekstu. Po rozmowie nadszedł czas na uwolnienie kreatywności. Dzieci z pasją tworzyły bombki ze styropianowej kuli, którą ozdabiały aksamitem w kolorze granatu i czerwieni oraz złotą wstążką. Stworzyli niepowtarzalne dzieła, które staną się ozdobą lub prezentem świątecznym dla bliskich. Bombki wyszły cudnie! Po pracy, czekały na uczestników słodkie niespodzianki, które dopełniły świąteczną atmosferę warsztatów. Na zakończenie wspólnie uwieczniliśmy ten magiczny dzień na zdjęciach. Serdecznie dziękujemy za przybycie, pierniczki oraz wspólne spędzenie czasu. Dziękujemy wolontariuszce Dorotce za pomoc. Zapraszamy na kolejne spotkania!

Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii. ⬇