1 czerwca 2024 roku, na boisku przy Szkole Podstawowej w Piskach, odbył się Dzień Rodziny. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 12:00 i przyciągnęło liczne rodziny z dziećmi. Na uczestników czekało wiele atrakcji. Teatr Katarynka zapewnił wspaniałe widowisko, warsztaty oraz animacje, które zachwyciły zarówno dzieci, jak i dorosłych. Pełen humoru i magii spektakl ekologiczny „Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing”, był doskonałym początkiem dnia pełnego tańca i zabaw ruchowych. Dzieci mogły cieszyć się różnorodnymi atrakcjami. Wolontariuszki z Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwinie malowały dzieciakom buzie. W programie nie zabrakło również gigantycznych baniek mydlanych, zabaw z Klanzą, czy przeciągania liny. Uczestnicy wydarzenia mogli delektować się różnymi smakołykami. Na stoiskach lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich stoisku lokalnej cukierni, dostępna była wata cukrowa, popcorn i lody. Rodzice zadbali o kiełbaski z grilla. Poczęstunek smakował wszystkim, niezależnie od wieku. Mamy nadzieję, że ten dzień przyniósł wiele radości i niezapomnianych chwil każdemu dziecku! Po więcej zdjęć zapraszamy na naszą stronę internetową!

Organizatorami wydarzenia byli:

Gmina Czerwin

Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwinie

Szkoła Podstawowa w Piskach

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Mazowsze serce Polski