W sobotę, 15 czerwca 2024 roku, w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerwinie odbyło się kolejne spotkanie kreatywne. Uczestnicy rozpoczęli spotkanie od wypożyczenia książek. Następnie pani Ewelina przeczytała dzieciom fragment książki „Gdzie jest Nemo?”, o rybce która zgubiła się w wodach wielkiego oceanu. Po lekturze uczestnicy rozmawiali jakie zwierzęta i rośliny można spotkać w oceanach. Następnie w sali warsztatowej z wielkim zaangażowaniem wycinali, malowali i kleili. W efekcie ich pracy powstały piękne obrazy błękitnego oceanu z rybkami i roślinkami. Dodatkowo każdy ozdobił je prawdziwymi muszelkami. Na koniec uczestnicy zapozowali do wspólnego zdjęcia ze swoimi obrazkami. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w warsztatach i zapraszamy na kolejne spotkanie już 22 czerwca!

Jesteśmy BLISKO naszej społeczności!

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”