W naszej bibliotece, w piątek 8 marca i w poniedziałek 11 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn. Obchody Dnia Kobiet przebiegały pod hasłem „Z kobietą w tytule”. Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowy Bukiet Książek, zorganizowaliśmy konkurs „Twoja ulubiona bohaterka literacka” oraz głośne czytanie kwiatka literackiego. Każda kobieta, która tego dnia wypożyczyła książkę, otrzymała niespodziankę. Natomiast 11 marca świętowaliśmy Dzień Mężczyzn pod hasłem „Z mężczyzną w tytule”. Na czytelników płci męskiej czekała specjalna wystawa książek dla panów, konkurs „Twój ulubiony bohater literacki” oraz głośne czytanie „Ody do wąsa”. Każdy mężczyzna, mały i duży, który tego dnia wypożyczył książkę, został obdarowany niespodzianką. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny! Śledźcie naszą stronę, aby być na bieżąco z naszymi kolejnymi akcjami i inicjatywami.