W dniach 19 i 20 stycznia 2022 roku Filia Biblioteczna w Piskach z okazji Dnia Kubusia Puchatka, który obchodzony jest 18 stycznia przygotowała kilka atrakcji dla dzieci. Spotkania rozpoczęły się od głośnego czytania opowiadania o Kubusiu Puchatku pt. „Dobre są spółki”. Następnie dzieci otrzymały od bibliotekarza karty pracy, a ich zadaniem było znalezienie 4 różnic między obrazkami. Potem dzieciaki otrzymały nieco trudniejsze zadanie. Ułożenie puzzli, na których po ułożeniu ukazał się Kubuś Puchatek oraz jego przyjaciele. Jak zwykle wszystkie zadania rozwiązali bezbłędnie. Na zakończenie zajęć każde dziecko mogło sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce przygotowanej specjalnie z okazji Dnia Kubusia Puchatka. W spotkaniach wzięły udział 4, 5 i 6-latki z przedszkola oraz uczniowie klas I, II, i III ze Szkoły Podstawowej w Piskach. Z atrakcji z okazji Dnia Kubusia Puchatka Filię Biblioteczną w Piskach odwiedziło 51 osób. Poniżej krótka fotorelacja ze spotkań.