Wójt Gminy Czerwin, Grzegorz Długokęcki,, Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwinie, Targowisko wiejskie „Mój Rynek” w Czerwinie oraz Młodzieżowa Rada Gminy Czerwin, serdecznie zapraszają na drugą edycję Jarmarku Bożonarodzeniowego.

To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 10 grudnia 2023 roku, w budynku Targowiska Wiejskiego „Mój Rynek” (budynek ogrzewany) oraz w jego otoczeniu w godzinach 13.00 – 18.00. Oficjalne otwarcie Jarmarku nastąpi o godz. 15.30. Poprzedzi je wspólne kolędowanie. Wydarzenie poprowadzi wyjątkowy Staszek Orłowski!

Jarmark będzie niepowtarzalną okazją, aby wziąć udział w rodzinnych warsztatach świątecznych, zachwycić się występami lokalnych artystów, wysłuchać koncertu kolęd i pastorałek, obejrzeć występ wokalny przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego w Czerwinie oraz taneczny przygotowany przez nasz Zespół Tańca „Czerwin”. O nagłośnienie, oświetlenie i oprawę muzyczną zadba Wojciech Bukowski. Nie zabraknie też kolęd i pastorałek, stoisk kulinarnych naszych niezastąpionych Kół Gospodyń Wiejskich, a także stoisk regionalnych twórców. Stoiska handlowe będą oświetlone pięknymi iluminacjami. Ogrzać się będzie można przy gazowych parasolach i koksownikach, czy napić aromatycznej gorącej herbaty z przyprawami.

W programie Jarmarku znajdą się również odwiedziny Świętego Mikołaja.

O świąteczne sesje zdjęciowe zadba Robert Kępisty. Będzie można zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, przy 5 – metrowej choince, czy przy dekoracji z czerwonym, unikatowym modelem Fiata 126 p. którego pomysłodawczynią jest Cuda_na_badylu.

W wydarzeniu pomagać będą wolontariusze ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie oraz ze Szkoły Podstawowej w Piskach. O bezpieczeństwo zadbają strażacy z KSRG OSP Czerwin.

Dołączcie do nas, aby razem cieszyć się magią świąt i stworzyć niezapomnianą atmosferę podczas II Czerwińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego!

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego

©2024 www.biblioteka.czerwin.pl

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Skip to content